Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków.

Infolinia Programu Czyste Powietrze                  42 208 20 91
email WFOŚiGW w Łodzi Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                
Doradcy Energetyczni Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Klient Indywidualny Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Projekty Inwestycyjne  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Projekty Nieinwestycyjne Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                  
Realizacja Umów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt telefoniczny:   

Kierownik Zespołu ds. Programów Unijnych i Klienta Indywidualnego 42 207 11 76                                           
Kierownik Zespołu ds. Projektów Inwestycyjnych 42 663 41 32
p.o. Kierownika Zespołu ds. Projektów Nieinwestycyjnych 42 663 41 51
Kierownik Zespołu Realizacji Umów 42 663 41 70