WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI

Konkursy o nagrodę Funduszu

 • 21.09.2018

  Młodzieżowe przesłanie klimatyczne dla przyszłości

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi serdecznie zaprasza młodzież ze szkół średnich woj. łódzkiego do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie pn. „Młodzieżowe Przesłanie Klimatyczne dla przyszłości”. Zwycięski zespół na etapie wojewódzkim, będzie reprezentował nasze województwo w finale etapu ogólnopolskiego Młodzieżowego Kongresu Klimatycznego, który będzie miał miejsce 24 października br. podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich POL-ECO SYSTEM w Poznaniu.

  szczegóły

 • 03.09.2018

  Konkurs pn. ,,Młodzieżowe Przesłanie Klimatyczne dla przyszłości"

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi serdecznie zaprasza młodzież ze szkół średnich woj. łódzkiego do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie pn. „Młodzieżowe Przesłanie Klimatyczne dla przyszłości”,  którego pierwszym etapem jest etap wojewódzki trwający od  3 września 2018r. do 28 września 2018r.

  szczegóły

 • 18.06.2018

  VII edycja Konkursu "EKOBELFRY" o nagrodę WFOŚiGW w Łodzi

  Zapraszamy do udziału w VII edycji Konkursu "EKOBELFRY" o nagrodę WFOŚiGW w Łodzi. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej aktywnych nauczycieli, prowadzących działalność na polu edukacji ekologicznej oraz szkół i przedszkoli propagujących tematykę ochrony środowiska w celu uhonorowania zrealizowanych działań i rozpowszechnienia dobrych przykładów w tym zakresie w roku szkolnym 2016/2017 i 2017/2018.

  szczegóły

 • 18.06.2018

  V edycja Konkursu "Ekologiczny magister i doktor" o nagrodę WFOŚiGW w Łodzi

  WFOŚiGW w Łodzi zaprasza do udziału w V edycji Konkursu "Ekologiczny magister i doktor" o nagrodę WFOŚiGW w Łodzi. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszych, pod względem naukowym i praktycznym, prac magisterskich i rozpraw doktorskich z dziedziny ochrony środowiska oraz nagrodzenie ich autorów.

  szczegóły

 • 15.12.2017

  Uroczyste podsumowanie konkursów ogłaszanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w 2017 r.

  W dniu 15 grudnia 2017 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów organizowanych przez WFOŚiGW w Łodzi w 20017 roku. W siedzibie Funduszu przy ul. Dubois 118 spotkali się laureaci IV edycja Konkursu „EkoAktywni” oraz IV edycja Konkursu „Ekologiczny magister i doktor”. Ogółem w konkursach  przyznano nagrody na łączna kwotę 78 000,00 zł.

  szczegóły

 • 30.11.2017

  Wyniki IV edycji Konkursu "Ekologiczny magister i doktor"

   

  Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przyznał nagrody w IV edycji Konkursu "Ekologiczny magister i doktor".

  szczegóły

 • 23.11.2017

  Wyniki IV edycji Konkursu "EkoAktywni"

  Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przyznał nagrody w IV edycji Konkursu "EkoAktywni".

  szczegóły

 • 09.06.2017

  IV edycja Konkursu "Ekologiczny magister i doktor"

  WFOŚiGW w Łodzi zaprasza do udziału w IV edycji Konkursu "Ekologiczny magister i doktor" o nagrodę WFOŚiGW w Łodzi. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszych, pod względem naukowym i praktycznym, prac magisterskich i rozpraw doktorskich z dziedziny ochrony środowiska oraz nagrodzenie ich autorów.

  szczegóły

 • 09.06.2017

  IV edycja Konkursu "EkoAktywni" o nagrodę WFOŚiGW w Łodzi

  Zapraszamy do udziału w IV edycji Konkursu "EkoAktywni" o nagrodę WFOŚiGW w Łodzi. Celem Konkursu jest nagrodzenie: organizacji pozarządowych i osób fizycznych za działalność na rzecz ochrony środowiska woj. łódzkiego.

  szczegóły

 • 06.12.2016

  Uroczyste podsumowanie Konkursów ogłaszanych przez WFOŚiGW w Łodzi w 2016 roku

  W dniu 6 grudnia 2016 r. w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, przy ul. Wojska Polskiego 121 odbyła się uroczysta Gala, podczas której zostały podsumowane Konkursy ogłaszane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w 2016 roku: III edycja Konkursu „EkoAktywni”, III edycja Konkursu „Ekologiczny magister i doktor”, VI edycja Konkursu „Ekobelfry” za rok szkolny 2015/2016.

  szczegóły

1 2 3 4 5